Hakkımızda

Sultanbeyli Belediyesi Mülteciler Derneği Kariyer Merkezi

Sultanbeyli Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, 2016 yıllından bu yana Kariyer Merkezi başlığı altında İstihdam odaklı çalışmalar sunmuştur. 2020 yılında gerçekleştirilen yapı değişikliği ile birlikte 3 ana başlıkta çalışmaya başlayan kariyer merkezi, kariyer merkezi ekibi ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

“İstihdam”, “Girişimcilik” ve “Kariyer” başlıklarında hizmet sağlamakta olan kariyer merkezi “Herkes için kariyer” vizyonunu benimseyerek çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir.

Merkez; Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Eşitsizliğin Azaltılması, İnsana Yaraşır İş, Çocuk İşçiliğinin Önlenmesi, Kayıtlı İstihdama Yönlendirme gibi kavramları önemsemekte, politikalar geliştirmekte ve bu doğrultuda süreçlerini kurgulamaktadır.

Dünya Liderleri; yoksulluğu ortadan kaldırmak, gezegenimizi korumak, tüm insanların barış ve refah içinde yaşamasını sağlamak adına bir araya gelerek 17 Küresel Amaç belirlemiştir. Bu çalışma, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları olarak adlandırılmıştır.

Sultanbeyli Belediyesi Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını benimseyerek, çalışmalarını bu doğrultuda planlamayı önemsemektedir.

Ekibimiz

Kariyer Merkezi uzman ekibi ile Sultanbeyli Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü altında hizmetlerini sürdürmektedir. 

Halil İbrahim Akıncı

SOSYAL DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

Karadeniz Teknik Üniversitesi
Gümüşhane Meslek Yüksek Okulu İnşaat Mezunu

Sude Karanfil

Proje Sorumlusu

İstanbul Şehir Üniversitesi
Endüstri Mühendisliği Mezunu

Kübra Yetkin

İSTİHDAM SORUMLUSU

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi
Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Lisans Mezunu

Ayşe Korkmaz

İSTİHDAM SORUMLUSU

Marmara Üniversitesi
Psikoloji Lisans Mezunu

Ebubekir Kahwam

İSTİHDAM SORUMLUSU